AKTUÁLNE

* Denný Veľkonočný tábor vo štvrtok 17.4.2014 a 22.4.2014

Vo štvrtok 17.4.2014 a v utorok 22.4.2014 pozývame deti na obľúbený Tábor na Mlyne Klepáč. Tábor začína medzi 8,00 -8,45 hod. a ukončenie tábora je do 17,00 hod.

Program: Budeme čo najviac na čerstvom vzduchu a v pohybe.Deti čaká objavná expedícia za lesným škriatkom a stavanie obydlia v lese. Po ceste navštívime novoobjavený bunker, naučíme sa nový lanový uzol, orientovať sa v lese, aj nakresliť mapu..a vo zvyšnom čase budeme tvoriť na dielňach.

Strava  : desiata , obed , olovrant .

Čo deťom zabaliť: prezúvky,teplé oblečenie aj náhradné + spodné prádlo, ponožky, pančuchy, čiapku-šiltovku, rukavice, hyg.vreckovky. Každý musí mať ruksak a fľašu ,do ktorej mu načapujeme čajík. Deti si môžu zobrať aj obľúbenú hračku, knižku , hru , cd s hudbou či rozprávkou.Ak bude pršať gumáky aj pršiplášť.Chodíme von za každého počasia.

Cena :20 €/ deň

Upozornenie: O 9,00 hod. ráno nahlasujeme  presný stav detí , kôli dovozu stravy , tak v prípade meškania zavolajte 0905 209 100

Prihlášku Vám pošleme na vyžiadanie / Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. /

Tešíme sa na všetky deti a nové dobrodružstvá !

Parkovanie od pondelka do štvrtku priamo pri mlyne,vpravo na parkovisku/nie v areáli Mlyna/ V piatok,sobotu a nedeľu je zákaz vjazdu automobilom na Železnú studienku , preto zaparkujte prosím dole ,na záchytnom parkovisku pri Partizánskej lúke.Od záchytného parkoviska na  Mlyn, je to cca 8-10 min. pešou chôdzou.

Všetky fotografie z tvorivých dielní , táborov a akcií  si môžete pozrieť a stiahnúť na Facebooku Tvorivé dielne s Gabikou :

https://www.facebook.com/home.php#!/tvorive.dielne.s.gabikou

Denné a pobytové letné tábory pre deti